Ohlédnutí za podzimními prázdninami

3 Lis 2015
Událost: 

Letošní podzimní prázdniny jsme (my mládež z Pardubic) prožili v Borku u Budislavi. Je to skrytá chalupa mezi loukami, ležící nedaleko Toulavcových maštalí s velikou zahradou a komfortem, který by nikdo nečekal.

Účastnilo se sedm kluků a na program dohlížel George, Franta Vlach a Mája Požárová. Aktivity byly velice pestré a uzpůsobené tak akorát pro naše kluky. Hrály se hry, vyráběli se terče, střílelo se z luku i vzduchovky, byla možnost vyzkoušet lanové aktivity, zvládli jsme i večerní opékání klobás pod skalním převisem. Došlo i na dvě procházky do nedalekých Toulovcových Maštalí. Nezapomněli jsme ani na duchovní zážitky, večerní modlitbu jsme měli v ekumenickém kostele Boží Lásky v Budislavi, tady jsme měli o den později i mši svatou.

Doufáme, že si kluci tuto akci užili a budou na ni dlouho vzpomínat a příště se přidají další, co chtějí zažít dobrodružství.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem, kteří nás podpořili nebo jakýmkoli způsobem nám pomohli, ať to bylo napečení buchet nebo modlitbou za zdraví účastníků i pevné nervy vedoucích.

Za starší mládež napsala Mája