Tři-králové koledování

22 Pro 2015
Událost: 

Zveme dobrovolníky na tři-králové koledování v Sobotu 9. ledna 2016. Sraz je v Salesiánském středisku, to bude otevřeno od 8 do 16 hod V 8:30 dostanou koledníci požehnání na cestu. Pro koledníky je zajištěný teplý oběd a čaj.

Vedoucí skupinek, hlaste se nejpozději do neděle 3. ledna 2016 vedoucímu akce (stačí e-mail nebo SMS)

Pardubická charita organizuje koledování v našem okolí už mnoho let. My salesiáni jsme se letos rozhodli akci podpořit tím, že Salesiánské středisko bude základnou pro koledníky z řad našich farníků i účastníků střediskových akcí. Tady také budou mít kolednické skupinky zajištěné občerstvení po celý den.

Kasičky, legitimace vedoucího skupinky, tři-králové pláště i korunky – to vše dostanou účastnici akce po příchodu do střediska v den konání, v sobotu 9. ledna 2016.

Vedoucí skupinky musí být starší 15 let, sebou je potřeba si vzít občanský průkaz. Kolednické skupinky nechť mají minimálně 3 členy, včetně vedoucího skupiny. Stojí za to vzít si sebou i hudební nástroj a text s písničkami, které budete zpívat.

Je vítána i krátkodobá aktivita vaší skupinky. Proto jsou ke koledování zvány i rodiny s dětmi.

Organizátor: Salesiánské středisko mládeže / Jiří (George) Woclawek, Web:www. pardubice.sdb.cz, mob.: 777 259 334, e-mail: jiri.woclawek gmail.com

Na malé i velké koledníky se těší salesiáni